PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Terminarz
Klasa Okręgowa - Wiosna/Jesień 2018/2019

 Kolejka 1 - 12 sierpnia (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  0-3  Odra Nietków
 Kolejka 2 - 15 sierpnia (środa) godzina 15:00
Mieszko Konotop  2-4  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 3 - 19 sierpnia (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  1-1  Unia Kunice Żary
 Kolejka 4 - 26 sierpnia (niedziela) godzina 14:00
Schnug Chociule  0-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 5 - 2 września (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  0-3  Delta Sieniawa Żarska
 Kolejka 6 - 8 września (sobota) godzina 16:00
Piast Iłowa  3-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 7 - 16 września (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  4-2  Budowlani Lubsko
 Kolejka 8 - 22 września (sobota) godzina 16:00
Zryw Rzeczyca  3-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 9 - 30 września (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  5-1  Lech Sulechów
 Kolejka 10 - 6 października (sobota) godzina 17:00
UKS Czarni Żagań  4-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 11 - 14 października (niedziela) godzina 15:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  11-1  Iskra Małomice
 Kolejka 12 - 20 października (sobota) godzina 15:30
Promień Żary  4-0 DAR-BOL Alfa Jaromirowice 
 Kolejka 13 - 28 października (niedziela) godzina 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  2-0  Piast Czerwieńsk
 Kolejka 14 - 3 listopada (sobota) godzina 14:00
Pogoń Przyborów  1-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 15 - 10 listopada (sobota) godzina 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  6-0  Błękitni Ołobok
 Kolejka 16 - 16 marca (sobota) godzina 16:00
Odra Nietków  6-0  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 17 - 24 marca (niedziela) godzina 15:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  0-4  Mieszko Konotop
 Kolejka 18 - 30 marca (sobota) godzina 15:00
Unia Kunice Żary  3-4  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 19 - 7 kwietnia (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  0-1  Schnug Chociule
 Kolejka 20 - 13 kwietnia (sobota) godzina 16:00
Delta Sieniawa Żarska  1-1  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 21 - 20 kwietnia (sobota) godzina 15:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  2-3  Piast Iłowa
 Kolejka 22 - 27 kwietnia (sobota) godzina 17:00
Budowlani Lubsko  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 23 - 1 maja (środa) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Zryw Rzeczyca
 Kolejka 24 - 4 maja (sobota) godzina 17:30
Lech Sulechów  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 25 - 12 maja (niedziela) godzina 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  UKS Czarni Żagań
 Kolejka 26 - 18 maja (sobota) godzina 17:00
Iskra Małomice  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 27 - 26 maja (niedziela) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  - Promień Żary 
 Kolejka 28 - 1 czerwca (sobota) godzina 17:00
Piast Czerwieńsk  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 29 - 8 czerwca (sobota) godzina 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Pogoń Przyborów
 Kolejka 30 - 15 czerwca (sobota) godzina 17:00
Błękitni Ołobok  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
Przed nami
27.04.2019 godz.17:00
BUDOWLANI - ALFA
Za nami
ALFA - PIAST 2:3
Licznik
Już za

Budowlani - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 51
2 Czarni Żagań 50
3 Promień Żary 47
4 Odra Nietków 44
5 Piast Czerwieńsk 38
6 Pogoń Przyborów 30
7 Alfa Jaromirowice 27
8 Delta Sieniawa Żarska 26
9 Mieszko Konotop 24
10 Budowlani Lubsko 24
11 Zryw Rzeczyca 21
12 Unia Kunice Żary 18
13 Błękitni Ołobok 15
14 Iskra Małomice 15
15 Lech Sulechów 14
16 Schnug Chociule 12
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca