PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Terminarz
Klasa Okręgowa - Wiosna/Jesień 2018/2019

 Kolejka 1 - 10 sierpnia (sobota) godz. 17:00
Sprotavia Szprotawa  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 2 - 15 sierpnia (czwartek) godz. 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Sparta Grabik
 Kolejka 3 - 18 sierpnia (niedziela) godz. 18:00
Promień Żary  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 4 - 25 sierpnia (niedziela) godz. 17:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Pogoń Przyborów
 Kolejka 5 - 1 września (niedziela) godz. 16:00
Kado Górzyn  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 6 - 8 września (niedziela) godz. 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Odra Nietków
 Kolejka 7 - 14 września (sobota) godz. 16:00
Odra Bytom Odrzański  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 8 - 22 września (niedziela) godz. 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Mieszko Konotop
 Kolejka 9 - 28 września (sobota) godz. 16:00
Piast Czerwieńsk  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 10 - 6 października (niedziela) godz. 16:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Unia Kunice Żary
 Kolejka 11 - 12 października (sobota) godz. 14:00
Delta Sieniawa Żarska  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 12 - 19 października (sobota) godz. 15:00
Arka Nowa Sól  - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 
 Kolejka 13 - 27 października (niedziela) godz. 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  -  Budowlani Lubsko
 Kolejka 14 - 2 listopada (sobota) godz. 14:00
Zorza Ochla  -  DAR-BOL Alfa Jaromirowice
 Kolejka 15 - 10 listopada (niedziela) godz. 14:00
DAR-BOL Alfa Jaromirowice  - Drzonkowianka Racula 
Przed nami
18.08.2019 godz.18:00
ALFA - SPARTA
Za nami
ALFA - SPARTA 7:0
Licznik
Już za

PROMIEŃ - ALFA
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Promień Żary 6
2 Alfa Jaromirowice 6
3 Arka Nowa Sól 6
4 Piast Czerwieński 6
5 Drzonkowianka Racula 4
6 Kado Górzyn 3
7 Mieszko Konotop 3
8 Unia Kunice Żary 3
9 Delta Sieniawa Żarska 3
10 Odra Nietków 3
11 Sprotavia Szprotawa 1
12 Budowlani Lubsko 1
13 Zorza Ochla 1
14 Pogoń Przyborów 0
15 Odra Bytom Odrzański 0
16 Sparta Grabik 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca