PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Pogoń Przyborów - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 14 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Pogonią Przyborów, a DAR-BOL Alfa Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Wiesław Zjawin (podkolegium żarsko-żagańskieolskie). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Wrona oraz Michał Zięba.
Wyniki 13 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk 2:0
Mieszko Konotop - Iskra Małomice 4:1
Pogoń Przyborów - Błękitni Ołobok 4:1
Odra Nietków - Promień Żary 3:1
Unia Kunice Żary - Czarni Żagań 0:2
Schnug Chociule - Lech Sulechów 0:0
Delta Sieniawa Żarska - Zryw Rzeczyca 3:2
KP Piast Iłowa - Budowlani Lubsko 2:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 13 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice , a Piastem Czerwieńsk poprowadzi jako sędzia główny Przemysław Gościniak (podkolegium krośnieńsko-świebodzińskie). Na liniach asystować mu będą Damian Dyduch i Jacek Kaptur.
Wyniki 12 kolejki
OkręgówkaPromień Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 4:0
Błękitni Ołobok - KP Piast Iłowa 1:4
Budowlani Lubsko - Delta Sieniawa Żarska 1:0
Zryw Rzeczyca - Schnug Chociule 0:1
Lech Sulechów - Unia Kunice Żary 1:2
Czarni Żagań - Mieszko Konotop 2:1
Iskra Małomice - Odra Nietków 1:5
Piast Czerwieńsk - Pogoń Przyborów 5:1
Wyniki 11 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice 11:1
Piast Czerwieńsk - Błękitni Ołobok 5:0
Pogoń Przyborów - Promień Żary 0:1
Odra Nietków - Czarni Żagań 3:2
Mieszko Konotop - Lech Sulechów 7:2
Unia Kunice Żary - Zryw Rzeczyca 2:1
Schnug Chociule - Budowlani Lubsko 0:2
Delta Sieniawa Żarska - KP Piast Iłowa 1:6
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 11 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Iskrą Małomice poprowadzi jako sędzia główny Jarosław Gałązka (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Paweł Horożaniecki i Mariusz Maćko.
Wyniki 10 kolejki
PilkaCzarni Żagań - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 4:1
KP Piast Iłowa - Schnug Chociule 4:0
Budowlani Lubsko 1- Unia Kunice Żary 1:1
Zryw Rzeczyca - Mieszko Konotop 4:4
Lech Sulechów - Odra Nietków 1:0
Iskra Małomice - Pogoń Przyborów 1:2
Promień Żary - Piast Czerwieńsk 1:0
Błękitni Ołobok - Delta Sieniawa Żarska
Wyniki 9 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice 5:1
Promień Żary - Błękitni Ołobok 1:1
Piast Czerwieńsk - Iskra Małomice 2:2
Pogoń Przyborów - Czarni Żagań 0:2
Odra Nietków - Zryw Rzeczyca 2:1
Mieszko Konotop - Budowlani Lubsko 3:1
Unia Kunice Żary - KP Piast Iłowa 1:3
Schnug Chociule - Delta Sieniawa Żarska 1:0
Sensacja w Pucharze Polski
Puchar PolskiDo sporej sensacji doszło w środowe popołudnie gdzie nasz zespół w IV rundzie Pucharu Polski odprawił z kwitkiem IV ligową Sprotavię Szprotawa w stosunku 2:1. Kolejna runda tych rozgrywek odbędzie się już wiosną przyszłego roku.
Wyniki 8 kolejki
OkręgówkaZryw Rzeczyca - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:1
Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice Żary 3:4
KP Piast Iłowa - Mieszko Konotop 3:1
Budowlani Lubsko - Odra Nietków 3:0
Lech Sulechów - Pogoń Przyborów 1:2
Czarni Żagań - Piast Czerwieńsk 3:0
Iskra Małomice - Promień Żary 0:3
Błękitni Ołobok - Schnug Chociule 1:1
W Pucharze z IV ligową Sprotavią
Puchar PolskiWydział Gier przeprowadził losowanie 4 Rundy Lubuskiego Pucharu Polski. Tym razem poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko bowiem żółto-zieloni zagrają w niej z IV ligową Sprotavią Szprotawa. Pojedynek zaplanowano na środę 26 września.

Strona 4 z 128 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Przed nami
26.05.2019 godz.16:00
ALFA - PROMIEŃ
Za nami
ISKRA - ALFA 1:8
Licznik
Już za

ALFA - PROMIEŃ
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 69
2 Czarni Żagań 68
3 Promień Żary 62
4 Odra Nietków 56
5 Piast Czerwieńsk 47
6 Pogoń Przyborów 39
7 Budowlani Lubsko 36
8 Alfa Jaromirowice 36
9 Delta Sieniawa Żarska 33
10 Mieszko Konotop 31
11 Unia Kunice Żary 26
12 Zryw Rzeczyca 21
13 Lech Sulechów 20
14 Iskra Małomice 19
15 Błękitni Ołobok 18
16 Schnug Chociule 14
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca