PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Sensacja w Pucharze Polski
Puchar PolskiDo sporej sensacji doszło w środowe popołudnie gdzie nasz zespół w IV rundzie Pucharu Polski odprawił z kwitkiem IV ligową Sprotavię Szprotawa w stosunku 2:1. Kolejna runda tych rozgrywek odbędzie się już wiosną przyszłego roku.
Wyniki 8 kolejki
OkręgówkaZryw Rzeczyca - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:1
Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice Żary 3:4
KP Piast Iłowa - Mieszko Konotop 3:1
Budowlani Lubsko - Odra Nietków 3:0
Lech Sulechów - Pogoń Przyborów 1:2
Czarni Żagań - Piast Czerwieńsk 3:0
Iskra Małomice - Promień Żary 0:3
Błękitni Ołobok - Schnug Chociule 1:1
W Pucharze z IV ligową Sprotavią
Puchar PolskiWydział Gier przeprowadził losowanie 4 Rundy Lubuskiego Pucharu Polski. Tym razem poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko bowiem żółto-zieloni zagrają w niej z IV ligową Sprotavią Szprotawa. Pojedynek zaplanowano na środę 26 września.

Wyniki 7 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 4:2
Iskra Małomice - Błękitni Ołobok 3:5
Promień Żary - Czarni Żagań 0:0
Piast Czerwieńsk - Lech Sulechów 5:1
Pogoń Przyborów - Zryw Rzeczyca 1:4
Odra Nietków - KP Piast Iłowa 0:2
Mieszko Konotop - Delta Sieniawa Żarska 3:6
Unia Kunice Żary - Schnug Chociule 3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 7 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Budowlanymi Lubsko poprowadzi Daniel Ilkowski (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Jakub Jankowiak i Bartosz Palonka.
W Pucharze Polski gramy dalej (wyniki)
Puchar PolskiW III rundzie Pucharu Polski nasz zespół pokonał na wyjeździe występujący na codzień w rozgrywkach klasy A zespół Czarnych Przybymierz 3:2. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli: Michał Leszczyński 2 oraz Jakob Ostrowski z rzutu karnego.

DAR-BOL ALFA: Szymonik - Kamyk, Hausler, Chmurzewski, Lewaszow, Ostrowski M. (50' Murawski), Leszczyński, Konopacki, Pilz, Ostrowski J. (70' Ulman), Rzun
Wyniki 6 kolejki
PilkaKP Piast Iłowa - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:1
Błękitni Ołobok - Unia Kunice Żary 9 września, 17:00
Schnug Chociule - Mieszko Konotop 1:3
Delta Sieniawa Żarska - Odra Nietków 2:3
Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów 2:2
Zryw Rzeczyca - Piast Czerwieńsk 0:1
Lech Sulechów - Promień Żary 0:2
Czarni Żagań - Iskra Małomice 3:0
Piast Iłowa - DAR-BOL Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 6 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Piastem Iłowa, a DAR-BOL Alfa Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Krystian Urbański (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Paweł Ćwirko oraz Krystian Kacperczyk.
Wyniki 5 kolejki
PilkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska 0:3
Czarni Żagań - Błękitni Ołobok 3:0
Iskra Małomice - Lech Sulechów 3:3
Promień Żary - Zryw Rzeczyca 2:0
Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko 1:1
Pogoń Przyborów - KP Piast Iłowa 1:2
Odra Nietków - Schnug Chociule 1:0
Mieszko Konotop - Unia Kunice Żary 2:1
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 5 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Deltą Sieniawa Żarska poprowadzi jako sędzia główny Bartosz Migdałek (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Bartosz Szczecina i Grzegorz Wanatko.
W Pucharze gramy dalej
Puchar PolskiPiłkarze DAR-BOL Alfy Jaromirowice przebrnęli przez II rundę okręgowego Pucharu Polski. Nasz zespół pokonał przed własną publicznością Budowlanych Lubsko 3:1 po golach Rafała Adamczaka, Kamila Konopackiego oraz Jakuba Turowskiego.

DAR-BOL Alfa: Sebastian Wysocki - Grzegorz Kamyk (55' Jarosław Chmurzewski), Sebastian Hausler, Krzysztof Wiśnik, Radosław Rzun, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (40' Marcin Ulman), Kamil Konopacki, Mateusz Pilz, Jakub Ostrowski (46' Błażej Kancelarz), Jakub Turowski
Strona 2 z 125 < 1 2 3 4 5 > >>
Za nami
ALFA - BŁĘKITNI 6:0
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 42
2 Promień Żary 35
3 Czarni Żagań 35
4 Odra Nietków 33
5 Piast Czerwieńsk 26
6 Delta Sieniawa Żarska 24
7 Alfa Jaromirowice 23
8 Pogoń Przyborów 20
9 Budowlani Lubsko 18
10 Zryw Rzeczyca 17
11 Mieszko Konotop 17
12 Unia Kunice Żary 14
13 Lech Sulechów 11
14 Błękitni Ołobok 10
15 Schnug Chociule 9
16 Iskra Małomice 9
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca