PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela ligowa
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Gadżety
Flagi
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
Przekaż 1% na Alfę
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Piast Iłowa (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 21 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Piastem Iłowa poprowadzi jako sędzia główny Sebastian Chudy. Na liniach asystować mu będą Waldemar Szczepanek i Marcin Bieniek.
Wyniki 20 kolejki
OkręgówkaDelta Sieniawa Żarska - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 1:1
Błękitni Ołobok - Czarni Żagań 1:7
Lech Sulechów - Iskra Małomice 3:1
Zryw Rzeczyca - Promień Żary 1:5
Budowlani Lubsko - Piast Czerwieńsk 2:0
KP Piast Iłowa - Pogoń Przyborów 1:0
Schnug Chociule - Odra Nietków 0:3
Unia Kunice Żary - Mieszko Konotop 4:3
W Pucharze gramy dalej
Puchar PolskiZa nami mecze 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Lubuskiego ZPN. Oto komplet wyników:

DAR BOL ALFA Jaromirowice - DĄB Przybyszów 1:0
PROMIEŃ Żary - KORONA Kożuchów 1:0
POLONIA Słubice - STILON Gorzów Wlkp. 1:2
START ZIEL- BRUK Płoty - TS MASTERCHEM Przylep 1:2
SPÓJNIA Ośno Lubuskie - LUBUSZANIN Drezdenko 2:1
BUDOWLANI II Lubsko - VICTORIA Szczaniec 2:2 (d. 2:2, k. 3:4)
ARKA Nowa Sól - TĘCZA HOMANIT Krosno Odrzańskie 5:2
POGOŃ Skwierzyna - WARTA Gorzów Wlkp. 1:1 (d. 1:3)
Wyniki 19 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Schnug Chociule 0:1
Mieszko Konotop - Błękitni Ołobok 4:1
Odra Nietków - Unia Kunice Żary 2:1
Pogoń Przyborów - Delta Sieniawa Żarska 2:1
Piast Czerwieńsk - KP Piast Iłowa 1:0
Promień Żary - Budowlani Lubsko 3:2
Iskra Małomice - Zryw Rzeczyca 3:1
Czarni Żagań - Lech Sulechów 3:0
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Schnug Chociule (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 19 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a poprowadzi Krzysztof Bielecki. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Matrunionek i Mariusz Niedzielan.
Wyniki 18 kolejki
OkręgówkaUnia Kunice Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 3:4
Błękitni Ołobok - Lech Sulechów 3:0
Zryw Rzeczyca - Czarni Żagań 0:6
Budowlani Lubsko - Iskra Małomice 1:3
KP Piast Iłowa - Promień Żary 1:0
Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk 0:2
Schnug Chociule - Pogoń Przyborów 0:2
Mieszko Konotop - Odra Nietków 2:2
Unia Kunice Żary - DAR-BOL Alfa Jaromirowice
SędziaSpotkanie 18 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Unią Kunice Żary, a DAR-BOL Alfą Jaromirowice poprowadzi Krzysztof Saska (podkolegium żarsko-żagańskie). Na liniach asystować mu będą Krzysztof Jaworski i Maciej Laskowski.
Wyniki 17 kolejki
OkręgówkaDAR-BOL Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop 0:4
Odra Nietków - Błękitni Ołobok 1:1
Pogoń Przyborów - Unia Kunice Żary 2:2
Piast Czerwieńsk - Schnug Chociule 2:0
Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska 2:0
Iskra Małomice - KP Piast Iłowa 3:5
Czarni Żagań - Budowlani Lubsko 5:3
Lech Sulechów - Zryw Rzeczyca 1:4
DAR-BOL Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 17 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy DAR-BOL Alfą Jaromirowice, a Mieszko Konotop poprowadzi Bartosz Migdałek. Na liniach asystować mu będą Bartosz Szczecina i Wojciech Stryjek.
Wyniki 16 kolejki
OkręgówkaOdra Nietków - DAR-BOL Alfa Jaromirowice 6:0
Błękitni Ołobok - Zryw Rzeczyca 3:3
Budowlani Lubsko - Lech Sulechów 2:0
KP Piast Iłowa - Czarni Żagań 0:2
Delta Sieniawa Żarska - Iskra Małomice 2:2
Schnug Chociule - Promień Żary 0:3
Unia Kunice Żary - Piast Czerwieńsk 0:1
Mieszko Konotop - Pogoń Przyborów 1:4
Strona 1 z 127 1 2 3 4 > >>
Przed nami
27.04.2019 godz.17:00
BUDOWLANI - ALFA
Za nami
ALFA - PIAST 2:3
Licznik
Już za

Budowlani - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Piast Iłowa 51
2 Czarni Żagań 50
3 Promień Żary 47
4 Odra Nietków 44
5 Piast Czerwieńsk 38
6 Pogoń Przyborów 30
7 Alfa Jaromirowice 27
8 Delta Sieniawa Żarska 26
9 Mieszko Konotop 24
10 Budowlani Lubsko 24
11 Zryw Rzeczyca 21
12 Unia Kunice Żary 18
13 Błękitni Ołobok 15
14 Iskra Małomice 15
15 Lech Sulechów 14
16 Schnug Chociule 12
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca