PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela i wyniki
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Filmy
Gadżety
Flagi
Forum
Księga Gości
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
STOP SPAM!
Wyniki 3 kolejki
A-klasaAlfa Jaromirowice - Sparta Mierków 1:4
Kruszywo Raduszec Stary - Rywal Stargard Gubiński 5:0
Czarni Czarnowo - Znicz Leśniów Wielki 1:4
Drzonkowianka Racula - Zorza Ochla 3:1
Relaks Grabice - Pogoń Wężyska 6:2
Perła Cybinka - Hamar Górzyn 1:5
Żenisz Żenichów - TS Przylep 3:5
Kolejna porażka
MeczePo bardzo słabym spotkaniu nasz zespół uległ Sparcie Mierków 1:4. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zdobył Piotr Strach.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Krzysztof Wiśnik, Dawid Iwaśków (68' Damian Adamcewicz), Rafał Tomczyk (82' Bartosz Guzek), Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (70' Kamil Tórz), Sebastian Hausler, Maciej Niżyński (60' Piotr Strach), Dariusz Iwaśków, Jakub Turowski
Czyn społeczny
InformacjaZapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy uporządkowaniu naszego obiektu. Prace porządkowe odbędą się w najbliższą sobotę tj. 30 sierpnia od godziny 10:00.
Alfa Jaromirowice - Sparta Mierków (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 3 kolejki grupy II zielonogórskiej klasy A pomiędzy Alfą Jaromirowice, a Spartą Mierków poprowadzi Jan Doliński (Podkolegium Zielona Góra). Na liniach asystowac mu będą panowie Rafał Mąka i Robert Narkun.
Wyniki 2 kolejki
A-klasaZnicz Leśniów Wielki - Alfa Jaromirowice 2:1
Sparta Mierków - Kruszywo Raduszec Stary 3:0
Rywal Stargard Gubiński - Żenisz Żenichów 0:1
TS Przylep - Perła Cybinka 12:0
Hamar Górzyn - Relaks Grabice 6:2
Pogoń Wężyska - Drzonkowianka Racula 0:1
Zorza Ochla - Czarni Czarnowo 5:1
Porażka w Leśniowie Wielkim
MeczeW 2 kolejce spotkań żółto-zieloni ulegli w spotkaniu wyjazdowym Zniczowi Leśniów Wielki 2:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w drugiej części spotkania Maciek Niżyński.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Krzysztof Wiśnik, Dawid Iwaśków, Rafał Tomczyk, Marek Ostrowski, Sebastian Hausler (84' Bartosz Guzek), Dariusz Iwaśków, Patryk Ostrowski, Maciek Niżyński, Paweł Jaworski (46' Piotr Strach)
Znicz Leśniów Wielki - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 2 kolejki grupy II zielonogórskiej klasy A pomiędzy Zniczem Leśniów Wielki, a Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Wojciech Twarowski (Podkolegium Zielona Góra). Na liniach asystowac mu będą Wiesław Baranowski i Marcin Martyniuk.
Alfa rezygnuje z PP
Puchar PolskiZ powodu braku możliwości skompletowania drużyny w środku tygodnia nasz klub zrezygnował z udziału w rozgrywkach Lubuskiego Pucharu Polski. Przypomnijmy, żółto-zieloni mieli się zmierzyć w I rundzie na wyjeździe z Korą Niedoradz.
Wyniki 1 kolejki
A-klasaKruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice 1:4
Czarni Czarnowo - Pogoń Wężyska 4:0
Drzonkowianka Racula - Hamar Górzyn 2:5
Relaks Grabice - TS Przylep 3:4
Perła Cybinka - Rywal Stargard Gubiński 1:3
Żenisz Żenichów - Sparta Mierków 2:3
Zorza Ochla - Znicz Leśniów Wielki 24 września, 17:00
Zwycięstwo na początek
Mecze_1W inauguracyjnym spotkaniu klasy A nasz zespół pokonał w spotkaniu wyjazdowym Kruszywo Raduszec Stary 4:1. Łupem bramkowym podzielili się: Dariusz Iwaśków 2, Dawid Iwaśków, Patryk Ostrowski.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Krzysztof Wiśnik, Damian Adamcewicz, Dawid Iwaśków (82' Bartosz Guzek), Rafał Adamczak, Sebastian Hausler (46' Paweł Jaworski), Dariusz Iwaśków, Piotr Strach (75' Kamil Tórz), Patryk Ostrowski, Rafał Tomczyk (70' Rafał Koszczyc)
Kruszywo Raduszec Stary - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 1 kolejki grupy II zielonogórskiej klasy A pomiędzy Kruszywem Raduszec Stary, a Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Arkadiusz Rychlik (Podkolegium Krosno Odrzańskie). Na liniach asystowac mu będą Grzegorz Rychlik i Marcin Solf.
Strona 1 z 89 1 2 3 4 > >>
Następny Trening
03.09 godz. 18:00 - Jaromirowice
Przed nami
07.09.2014 godz.16:00
Rywal - Alfa
Za nami
Alfa- Sparta 1:4
Licznik
Już za

Rywal - Alfa
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 TS Przylep 9
2 Hamar Górzyn 9
3 Sparta Mierków 9
4 Znicz Leśniów Wielki 6
5 Drzonkowianka Racula 6
6 Zorza Ochla 3
7 Alfa Jaromirowice 3
8 Kruszywo Raduszec Stary 3
9 Żenisz Żenichów 3
10 Relax Grabice 3
11 Czarni Czarnowo 3
12 Rywal Stargard Gubiński 3
13 Pogoń Wężyska 0
14 Perła Cybinka 0
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca