1% dla Alfy!
1%Zarząd Klubu Sportowego LZS Alfa Jaromirowice zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich sympatyków i kibiców którym leży dobro naszego klubu o przekazanie 1% podatku na Klub Sportowy Alfa Jaromirowice.
Wesołych Świąt
Santos za mocny
Mecze_1W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół uległ w spotkaniu wyjazdowym Santosowi Świebodzin 3:0. Na to spotkanie żółto-zieloni udali się bez kontuzjowanych Rzuna i Micygiewicza oraz Adamczaka co miało bardzo duży wpływ na przebieg spotkania. Do przerwy gospodarze po kuriozalnych bramkach prowadzili 2:0. W 70 minucie Sebastian Wysocki obronił rzut karny. W 87 minucie Santos postawił kropkę nad "i".

Alfa: Sebastian Wysocki - Maciej Rosiak, Patryk Przybyła, Dawid Iwaśków, Krzysztof Wiśnik, Marek Ostrowski, Arkadiusz Mazurkiewicz, Andrzej Pasterniak, Maciej Niżyński (85' Bartosz Guzek), Patryk Ostrowski, Dariusz Iwaśków
Santos Świebodzin - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 19 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Santosem Świebodzin, a Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Wojciech Stryjek (Podkolegium Zielona Góra). Na liniach asystować mu będą panowie Wojciech Twarowski i Sławomir Stępień.
Sokół odfrunął z 3 punktami
MeczeNiestety nie udało się zmazać plamy z poprzedniej kolejki i żółto-zieloni po raz kolejny musieli uznać wyższość przeciwnika. Nasz zespół uległ przed własną publicznością Sokołowi Dąbrówka Wielkopolska 1:4. Honorowe trafienie dla naszego zespołu było autorstwem Andrzeja Pasterniaka.

Alfa: Adamczak Rafał - Rosiak Maciej , Wiśnik Krzysztof, Iwaśków Dawid, Przybyła Patryk (72' Tomczyk Adam), Pasterniak Andrzej, Ostrowski Marek (81' Guzek Bartosz), Iwaśków Dariusz, Mazurkiewicz Arek, Ostrowski Patryk, Rzun Radosław (46' Niżyński Maciej)
Kolejna wygrana juniorów
JuniorW kolejnym spotkaniu terenowej ligi juniorów młodzi piłkarze naszego klubu pewnie pokonali Bóbr Bobrowice 3:0. Gole dla gospodarzy zdobywali: Mateusz Baryluk 2 i Piotr Strach.

Alfa: Matusiewicz - Maksymowicz, Leńko (53' Śliwka), Nowak, Guzek, Babaczenko (41' Ławrynowicz) Hryniewicz, Caliński (70' Żurański), Strach, Baryluk, Mintus (53' Gajewski)
Alfa Jaromirowice - Sokół Dąbrówka Wielkopolska (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 18 kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej pomiędzy Alfą Jaromirowice, a Sokołem Dąbrówka Wielkopolska poprowadzi jako sędzia główny Zbigniew Kędzierzyński (Podkolegium Zielona Góra). Na liniach asystować mu będą panowie Andrzej Petela i Jan Doliński.
Cyrk w Świebodzinie!
MeczeTak można nazwać dzisiejsze spotkanie, a raczej wyczyny trójki sędziowskiej, notabene z podokręgu Świebodzin, którzy robili co mogli, aby gospodarze dzisiejszego meczu nie przegrali. Ostatecznie nasz zespół grając przez 2/3 spotkania w osłabieniu uległ gospodarzom 5:0 po kardynalnych błędach "arbitrów" tego spotkania!
Zenit Ługów - Alfa Jaromirowice
ZapowiedźW 17 kolejce zielonogórskiej klasy okręgowej piłkarze Alfy Jaromirowice zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z Zenitem Ługów. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zbiórka zawodników o godzinie 12:30 przy "Horexie".