PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela i wyniki
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Filmy
Gadżety
Flagi
Forum
Księga Gości
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
STOP SPAM!
Alfa Jaromirowice - Kruszywo Raduszec Stary (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 14 kolejki pomiędzy Alfą Jaromirowice, a Kruszywem Raduszec Stary poprowadzi jako sędzia główny Piotr Wójtowicz (Podkolegium Żary). Na liniach asystować mu będą Jarosław Gałązka i Adrian Mazurek.
Sprzątanie boiska
InformacjaW dniu jutrzejszym tj. 28.03.2015 (sobota) odbędą się prace przy sprzątaniu obiektu sportowego w Jaromirowicach przed nadchodzącą rundą wiosenną. Prosimy wszystkich chętnych o przybycie na boisko o godzinie 11:00. Każda pomoc mile widziana.
Kadra na rundę wiosenną
HerbZnamy dokładną kadrę naszego zespołu, która w najbliższą niedzielę zainauguruje rozgrywki w rundzie wiosennej. Ku uciesze kibiców informujemy, że w porównaniu do rundy jesiennej z zespołu nikt nie ubył. Na plus trzeba przyznać fakt, że zespół zasiliło czterech solidnych zawodników.
Terminarz rundy wiosennej
TerminarzW najbliższą niedzielę piłkarze Alfy Jaromirowice zainaugurują rozgrywki rundy wiosennej. W pierwszej kolejce zmierzymy się na własnym boisku z Kruszywem Raduszec Stary. W rundzie rewanżowej nasz zespół zagra siedem spotkań będąc gospodarzem oraz sześć spotkań wyjazdowych. Sezon zakończymy spotkaniem w delegacji 14 czerwca w Żenichowie. W rozwinięciu przedstawiamy terminarz spotkań naszego zespołu.
Seria sparingów zakończona porażką
SparingW ostatnim spotkaniu kontrolnym przed zbliżającą się rundą wiosenną nasz zespół uległ w spotkaniu wyjazdowym Relaxowi Grabice 2:3. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli: Dariusz Iwaśków oraz Radosław Supeł. Za tydzień inauguracja rundy wiosennej w której nasz zespół zmierzy się w Jaromirowicach z Kruszywem Raduszec Stary.

Alfa: Bartosz Roszak - Krzysztof Wiśnik, Jakub Maksymowicz, Dawid Iwaśków, Bartosz Guzek , Rafał Adamczak, Dariusz Iwaśków, Marek Ostrowski, Grzegorz Kamyk, Dariusz Iwaśków, Radosław Supeł

Ponadto zagrali: Adam Tomczyk, Kamil Tórz, Damian Adamcewicz
Minimalna porażka z Ośką
SparingPiłkarze Alfy Jaromirowice mają za sobą czwarte spotkania kontrolne. Tym razem nasz zespół zmierzył siły z występującym na co dzień w klasie okręgowej Trampem Osiecznica. Gospodarze okazali się skuteczniejsi o jedną bramkę pokonując żółto-zielonych 5:4. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Darek Iwaśków 3 oraz Maciej Niżyński. Za tydzień w ostatnim spotkaniu kontrolnym nasz zespół zmierzy się w Grabicach z miejscowym Relaxem.

Alfa: Sebastian Wysocki - Krzysztof Wiśnik, Jakub Maksymowicz, Dawid Iwaśków (46' Adam Tomczyk), Bartosz Guzek (80' zawodnik testowany II), Rafał Adamczak (46' Dariusz Iwaśków), Marek Ostrowski, Sebastian Hausler, Maciej Niżyński, zawodnik testowany I (75' Rafał Tomczyk), Radosław Supeł
Kolejna gra, kolejna wygrana
SparingW kolejnym spotkaniu kontrolnym żółto-zieloni pokonali na swoim boisku Czarnych Przybymierz 8:4 (4:4). Gole w dzisiejszym spotkaniu strzelali: Dariusz Iwaśków 4, Radek Supeł 2, Sebastian Hausler oraz Marek Ostrowski. Następnym przeciwnikiem z którym przyjdzie się nam zmierzyć będzie występujący na boiskach klasy okręgowej Tramp Osiecznica.

Alfa: Bartosz Roszak - Krzysztof Wiśnik, Jakub Maksymowicz, Grzegorz Kamyk (75' Damian Adamcewicz), Bartosz Guzek (30' Adam Tomczyk), Rafał Adamczak (46' Rafał Tomczyk), Marek Ostrowski (85' Kamil Tórz), Dariusz Iwaśków, Maciej Niżyński (46' zawodnik testowany), Sebastian Hausler, Radosław Supeł (75' Rafał Koszczyc)

W innych spotkaniach kontrolnych:
Hamar Górzyn - Sparta Mierków 2:3
Carina Gubin - Rywal Stargard Gubiński 5:2
Stal Jasień - Relax Grabice 3:3
Korona Kożuchów - TS Przylep 4:2
Perła Cybinka - Juwenia Boczów 2:4
Kruszywo Raduszec Stary - Odra Radnica 3:7
Alfa zdecydowanie lepsza od NSV Neuzelle
SparingKolejne spotkanie kontrolne mają za sobą piłkarze Alfy Jaromirowice. Tym razem żółto-zieloni w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali mecz z naszymi zachodnimi sąsiadami. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nasz zespół pewnie pokonał NSV Neuzelle 7:3, choć do przerwy na tablicy wyników widniał jeszcze remis. Łupem bramkowym w dzisiejszym meczu podzielili się: Dariusz Iwaśków 5, Marek Ostrowski oraz Maciej Niżyński. Spotkanie to było kontynuacją współpracy zapoczątkowanej między klubami i na pewno będzie w przyszłości kontynuowane, bo już dostaliśmy zaproszenie na następne zawody. Za tydzień w Jaromirowicach w kolejnym test-meczu zmierzymy się z Czarnymi Przybymierz występującymi w żagańskiej B-klasie.

Alfa: Bartosz Roszak - Dawid Iwaśków, Krzysztof Wiśnik, Damian Adamcewicz, Rafał Tomczyk, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski, Dariusz Iwaśków, Maciej Niżyński, Bartosz Ławrynowicz, Patryk Ostrowski

Ponadto zagrali: zawodnik testowany, Rafał Koszczyc, Kamil Tórz
Po pierwszym sparingu
SparingW pierwszym spotkaniu kontrolnym w tym roku rozegranym na sztucznej nawierzchni w Żaganiu nasz zespół zmierzył się z Beskidem Bożnów. Choć wynik tej potyczki nie był na tym etapie przegotowań szczególnie ważny to żółto-zieloni po bramkach Sebastiana Hauslera i zawodnika testowanego wygrali 2:0. W drugim test-meczu nasz zespół zagra w najbliższą niedzielę w Neuzelle z niemieckim NSV.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Jakub Maksymowicz, Bartosz Guzek, Krzysztof Wiśnik, Rafał Adamczak, Sebastian Hausler, Grzegorz Kamyk, Maciej Niżyński, Rafał Tomczyk, Zawodnik testowany 1.

Ponadto zagrali również: Radosław Supeł, Adam Tomczyk, Bartosz Ławrynowicz, Kamil Tórz, Zawodnik testowany 2.
Wiosenny rozkład jazdy
TerminarzZnamy już szczegółowy terminarz naszego zespołu w rundzie wiosennej. Pojedynki wiosną rozpoczniemy od dwóch spotkań na własnym boisku. W meczu inaugurującym rundę wiosenną żółto-zieloni podejmą 29 marca przed własną publicznością Kruszywo Raduszec Stary. W Jaromirowicach nasz zespół zaprezentuje się siedmiookrotnie, natomiast na boiskach rywali przyjdzie się nam zmierzyć sześć razy. Sezon zakończymy spotkaniem wyjazdowym 14 czerwca z Żeniszem Żenichów.

Więcej szczegółów w zakładce >>Terminarz<<
Grzegorz Kamyk wraca do Alfy!
Grzegorz Kamyk ponownie zagra przed publicznością w Jaromirowicach. Rozmowy z Pogonią Wężyska zostały sfinalizowane i od rundy wiosennej wychowanek naszego klubu ponownie zagra w żółto-zielonych barwach. To nie pierwszy nabytek w tym okienku transferowym. Przypomnijmy, że jeszcze w rundzie jesiennej do klubu dołączył Jakub Maksymowicz z Cariny Gubin. Obu zawodnikom życzymy sportowych sukcesów w nowym zespole.
Strona 1 z 93 1 2 3 4 > >>
Przekaż 1%
Następny Trening
27.03 godz. 19:00 - orlik Barlickiego
Przed nami
29.03.2015 godz.15:00
Alfa - Kruszywo
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 TS Przylep 37
2 Znicz Leśniów Wielki 29
3 Hamar Górzyn 28
4 Relax Grabice 27
5 Sparta Mierków 25
6 Drzonkowianka Racula 22
7 Zorza Ochla 22
8 Alfa Jaromirowice 17
9 Żenisz Żenichów 13
10 Kruszywo Raduszec Stary 11
11 Perła Cybinka 11
12 Rywal Stargard Gubiński 8
13 Czarni Czarnowo 6
14 Pogoń Wężyska 4
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca