PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela i wyniki
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Filmy
Gadżety
Flagi
Forum
Księga Gości
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
STOP SPAM!
Alfa zdecydowanie lepsza od NSV Neuzelle
SparingKolejne spotkanie kontrolne mają za sobą piłkarze Alfy Jaromirowice. Tym razem żółto-zieloni w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali mecz z naszymi zachodnimi sąsiadami. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nasz zespół pewnie pokonał NSV Neuzelle 7:3, choć do przerwy na tablicy wyników widniał jeszcze remis. Łupem bramkowym w dzisiejszym meczu podzielili się: Dariusz Iwaśków 5, Marek Ostrowski oraz Maciej Niżyński. Spotkanie to było kontynuacją współpracy zapoczątkowanej między klubami i na pewno będzie w przyszłości kontynuowane, bo już dostaliśmy zaproszenie na następne zawody. Za tydzień w Jaromirowicach w kolejnym test-meczu zmierzymy się z Czarnymi Przybymierz występującymi w żagańskiej B-klasie.

Alfa: Bartosz Roszak - Dawid Iwaśków, Krzysztof Wiśnik, Damian Adamcewicz, Rafał Tomczyk, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski, Dariusz Iwaśków, Maciej Niżyński, Bartosz Ławrynowicz, Patryk Ostrowski

Ponadto zagrali: zawodnik testowany, Rafał Koszczyc, Kamil Tórz
Po pierwszym sparingu
SparingW pierwszym spotkaniu kontrolnym w tym roku rozegranym na sztucznej nawierzchni w Żaganiu nasz zespół zmierzył się z Beskidem Bożnów. Choć wynik tej potyczki nie był na tym etapie przegotowań szczególnie ważny to żółto-zieloni po bramkach Sebastiana Hauslera i zawodnika testowanego wygrali 2:0. W drugim test-meczu nasz zespół zagra w najbliższą niedzielę w Neuzelle z niemieckim NSV.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Jakub Maksymowicz, Bartosz Guzek, Krzysztof Wiśnik, Rafał Adamczak, Sebastian Hausler, Grzegorz Kamyk, Maciej Niżyński, Rafał Tomczyk, Zawodnik testowany 1.

Ponadto zagrali również: Radosław Supeł, Adam Tomczyk, Bartosz Ławrynowicz, Kamil Tórz, Zawodnik testowany 2.
Wiosenny rozkład jazdy
TerminarzZnamy już szczegółowy terminarz naszego zespołu w rundzie wiosennej. Pojedynki wiosną rozpoczniemy od dwóch spotkań na własnym boisku. W meczu inaugurującym rundę wiosenną żółto-zieloni podejmą 29 marca przed własną publicznością Kruszywo Raduszec Stary. W Jaromirowicach nasz zespół zaprezentuje się siedmiookrotnie, natomiast na boiskach rywali przyjdzie się nam zmierzyć sześć razy. Sezon zakończymy spotkaniem wyjazdowym 14 czerwca z Żeniszem Żenichów.

Więcej szczegółów w zakładce >>Terminarz<<
Grzegorz Kamyk wraca do Alfy!
Grzegorz Kamyk ponownie zagra przed publicznością w Jaromirowicach. Rozmowy z Pogonią Wężyska zostały sfinalizowane i od rundy wiosennej wychowanek naszego klubu ponownie zagra w żółto-zielonych barwach. To nie pierwszy nabytek w tym okienku transferowym. Przypomnijmy, że jeszcze w rundzie jesiennej do klubu dołączył Jakub Maksymowicz z Cariny Gubin. Obu zawodnikom życzymy sportowych sukcesów w nowym zespole.
Plan przygotowań do rundy wiosennej
HerbPiłkarze Alfy Jaromirowice wrócą do treningów we wtorek 27 stycznia. Przygotowania do nowej rundy rozpoczną się jak zwykle zajęciami w hali. 21 lutego nasz zespoł rozegra swój pierwszy mecz kontrolny w nowym roku.


Druga lokata w Neuzelle
Piłkarze Alfy Jaromirowice korzystając z przerwy między rozgrywkami wzięli udział w kolejnym turnieju za zachodnią granicą. Tym razem na zaproszenie klubu NSV Nezuelle żółto-zieloni udali się do pobliskiego Neuzelle. W turnieju dział wzięło 6 zespołów które rozegrały pomiędzy sobą pojedynki każdy z każdym. Nasz zespół zaprezentował się w całych zawodach bardzo solidnie odnosząc 4 zwycięstwa i jeden remis co dało nam drugą lokatę. Zawody wygrał zespół gospodarzy, który zanotował lepszy bilans bramkowy. Za drugą lokatę żółto-zieloni otrzymali puchar oraz nagrodę pieniężną. Dodatkowo Konrad Jonio został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Gospodarzom dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie. Oba kluby już zadeklarowały dalszą współpracę na przyszłość i niewykluczone, że w najbliższym czasie zostanie rozegrany kolejny pojedynek między klubami, ale już na zielonej trawie.

Wyniki naszego zespołu:
Neuzeler SV I - Alfa Jaromirowice 1:1
Alfa Jaromirowice - Lutzketaler SV 5:1
Alfa Jaromirowice - 1.FC Furstenberg 3:1
FC Gross Muckrow - Alfa Jaromirowice 0:2
Alfa Jaromirowice - Neuzeller SV II 4:0


Końcowa klasyfikacja:
1. NSV Neuzelle I
2. Alfa Jaromirowice
3. 1.FC Furstenberg
4. Neuzeler SV II
5. FC Gros Muckrow
6. Lutzketaler SV

Alfa wystąpiła w składzie: Konrad Jonio - Rafał Adamczak, Dawid Iwaśków, Patryk Przybyła, Mateusz Baryluk, Bartosz Guzek, Grzegorz Kamyk, Jakub Maksymowicz, Krzysztof Wiśnik
Alfa tuż za podium w Eisenhuttenstadt
W rozegranym w sobotę 13 grudnia niemiecko - polskim turnieju halowym w Eisenhuttenstadt nasz zespół składający się głównie z juniorów w gronie siedmiu zespołów zajął czwartą lokatę. Zawody wygrał inny polski zespół Grom Wolsztyn. Na początku nowego roku żółto-zieloni wezmą udział w kolejnym turnieju tym razem w pobliskim Neuzelle.

Oto jak przedstawiały się rezultaty spotkań z udziałem naszego zespołu:

Alfa Jaromirowice - 1.FC Furstenberg 2:1
Alfa Jaromirowice - USC Viadrina 1:3
Alfa Jaromirowice - Blau-Weis Ziltendorf 2:0
Alfa Jaromirowice - Grom Wolsztyn 0:5
Alfa Jaromirowice - Sparkasse Oder-Spree 2:3
Alfa Jaromirowice - Blau-Weis Ladeburg 1:0

Alfa wystąpiła w składzie: Konrad Jonio, Krzysztof Wiśnik, Dawid Iwaśków, Jakub Maksymowicz, Bartosz Guzek, Damian Adamcewicz, Mateusz Baryluk, Kamil Tórz.
Podział punktów na zakończenie rundy
Mecze_1W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej nasz zespół zremisował przed własną publicznością z Żeniszem Żenichów 4:4. Bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobyli: Dariusz Iwaśków 2, Rafał Tomczyk, Marek Ostrowski. Zimę żółto-zieloni spędzą na 8 pozycji z dorobkiem 17 punktów.

Alfa: Bartosz Roszak - Patryk Przybyła, Dawid Iwaśków, Damian Adamcewicz, Bartosz Guzek (46' Rafał Koszczyc), Rafał Adamczak, Marek Ostrowski, Dariusz Iwaśków, Piotr Strach (33' Maciej Niżyński), Rafał Tomczyk, Patryk Ostrowski
Alfa Jaromirowice - Żenisz Żenichów (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 13 kolejki grupy II zielonogórskiej klasy A pomiędzy Alfą Jaromirowice, a Żeniszem Żenichów poprowadzi Paweł Łapkowski (Podkolegium Świebodzin). Na liniach asystować mu będą Waldemar Szczepanek i Ryszard Obała.
Wyniki 12 kolejki
A-klasaPerła Cybinka - Alfa Jaromirowice 3:4
Znicz Leśniów Wielki - Pogoń Wężyska 5:3
Czarni Czarnowo - TS Przylep 1:6
Drzonkowianka Racula - Rywal Stargard Gubiński 10:1
Relaks Grabice - Sparta Mierków 6:1
Żenisz Żenichów - Kruszywo Raduszec Stary 4:3
Zorza Ochla - Hamar Górzyn 2:3
Komplet punktów z delegacji
Mecze_1Piłkarze Alfy Jaromirowice odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Relaxem Grabice tym razem nasz zespół zwyciężył w spotkaniu wyjazdowym Perłę Cybinka 4:3. Bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobywali: Darek Iwaśków 2, Rafał Adamczak i Rafał Tomczyk. Za tydzień w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej żółto-zieloni zmierzą się z Żeniszem Żenichów.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Dawid Iwaśków, Damian Adamcewicz, Bartosz Guzek, Rafał Adamczak, Sebastian Hausler, Dariusz Iwaśków, Patryk Ostrowski (80' Piotr Strach), Rafał Tomczyk, Rafał Koszczyc
Strona 1 z 93 1 2 3 4 > >>
Przekaż 1%
Następny Trening
06.03 godz. 18:30 - orlik Roosevelta
Sparingi
21.02 Beskid Bożnów 2:0
01.03 NSV Neuzelle 7:3
08.03 Czarni Przybymierz
15.03 Tramp Osiecznica
22.03 Relax Grabice
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 TS Przylep 37
2 Znicz Leśniów Wielki 29
3 Hamar Górzyn 28
4 Relax Grabice 27
5 Sparta Mierków 25
6 Drzonkowianka Racula 22
7 Zorza Ochla 22
8 Alfa Jaromirowice 17
9 Żenisz Żenichów 13
10 Kruszywo Raduszec Stary 11
11 Perła Cybinka 11
12 Rywal Stargard Gubiński 8
13 Czarni Czarnowo 6
14 Pogoń Wężyska 4
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca