PANEL UŻYTKOWNIKA
strona główna terminarz galeria zdjęć linki kontakt
Nawigacja
Menu
Aktualności
Artykuły
Klub
Informacje
Władze klubu
Boisko
Lokalizacja
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela i wyniki
Strzelcy bramek
Stroje
Puchar Polski
Statystyki
Wywiady
Kibice
Nasi przyjaciele
Galeria Zdjęć
Filmy
Gadżety
Flagi
Forum
Księga Gości
Linki
Strona
O serwisie
Kontakt
Galeria Zdjęć
Multimedia
STOP SPAM!
1% dla Alfy
1%Klub Sportowy Alfa Jaromirowice jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS 0000207075, tym samym możesz wspomóc nasz klub i przekazać 1% z twojego podatku. Darczyńca nie ponosi żadnych kosztów związanych z przekazaniem 1% podatku. Podatnik nie ponosi żadnych strat, a dla nas 1% podatku stanowi dużą pomoc. Zachęcamy do wsparcia naszego klubu, dla którego cały czas liczy się każda złotówka. Przekazane pieniądze pomogą zrealizować dalsze plany.


Alfa już trenuje
W poniedziałek 25 stycznia piłkarze Alfy Jaromirowice spotkali się na pierwszym w tym roku oficjalnym treningu. Podopieczni Marka Ostrowskiego styczeń i luty przepracują głównie na zajęciach w hali. Nasz zespół będzie się spotykał dwa razy w tygodniu (Poniedziałek 19:00, Środa 20:00). Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych w weekendy nasi zawodnicy będą także szlifować kondycję na zajęciach w terenie.
Alfa za podium w Neuzelle
Tylko czwarte miejsce zajęli piłkarze Alfy Jaromirowice w noworocznym turnieju rozegranym w niemieckim Neuzelle. W stawce ośmiu zespołów najlepsi okazali się gospdarze.
Plan przygotowań do rundy wiosennej
SparingZnamy już plan przygotowań piłkarzy Alfy Jaromirowice do rundy rewanżowej. Zasadnicze przygotowania rozpoczną się w drugiej połowie stycznia zajęciami w hali, które będą się odbywać dwa razy w tygodniu. Trochę wcześniej bo zaraz na początku roku nasz zespół weźmie udział w turnieju halowym w niemieckim Neuzelle. W okresie przygotowawczym żółto-zieloni rozegrają także 5 spotkań kontrolnych.

Plan przygotowań do rundy wiosennej:

09.01.2016 turniej halowy w Neuzelle
25.01.2016 początek przygotowań
13.02.2016 sparing - NSV Neuzelle
21.02.2016 sparing - Beskid Bożnów
27.02.2016 sparing - Tramp Osiecznica
06.03.2016 sparing - Carina Gubin
13.03.2016 sparing - Stal Jasień
20.03.2016 Inauguracja rundy wiosennej
Liczby Alfy w rundzie jesiennej
HerbPiłkarze Alfy Jaromirowice zakończyli rundę jesienną sezonu 2015/2016 w grupie II zielonogórskiej klasy A. Żółto-zieloni spisali się nadspodziewanie dobrze, kończąc pierwszą część sezonu na wysokim, 3 miejscu w ligowej tabeli.
Wznowienie rozgrywek 19/20 marca
A-klasaWydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił projekt terminarza wiosennych rozgrywek w Klasie A. Runda rewanżowa rozpocznie się w weekend 19/20 marca, finisz sezonu planowany jest natomiast na 11/12 czerwca.
Klasyfikacja "Fair Play"
Runda jesienna dobiegła końca, czas więc przyjrzeć się klasyfikacji Fair Play. W rozgrywkach rundy jesiennej grupy II klasy A sędziowie pokazali 369 żółtych kartek oraz 33 czerwone. Najwięcej żółtych kartek bo aż 39 zgromadził zespół Pogoni Wężyska. Niechlubnym rekordem może się pochwalić także zespół Relaxu Grabice, który zgromadził 6 czerwonych kartoników. Na czele klasyfikacji zespół Alfy Jaromirowice, który uzbierał najmniej kar. Tabelę zamyka ekipa Energetyk Dychów.
Najlepsi strzelcy rundy jesiennej
PilkaZa nami runda jesienna w zielonogórskiej klasie A czas więc na pierwsze podsumowania. Na pierwszy rzut przedstawiamy najbardziej interesującą klasyfikację, czyli najlepszych snajperów grupy II. A w niej na pierwszej pozycji zawodnik naszego klubu Darek Iwaśków, który nie pozostawił rywalom najmniejszych złudzeń i bezsprzecznie rozsiadł się w fotelu lidera z 31 golami na koncie. Za jego plecami niezmiennie Artur Dąbrowski z Kado Górzyn, który zapisał na swoim koncie 22 bramki.
Wysoka wygrana na zakończenie
Mecze_1W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej nasz zespół pewnie pokonał ostatni w tabeli Żenisz Żenichów 5:1. Po dwa gole w dzisiejszym spotkaniu zdobyli Darek Iwaśków i Kamil Tórz, a jedno trafienie dołożył Radek Rzun. To była szósta z rzędu wygrana naszego zespołu, która dała nam 3 lokatę po rundzie jesiennej.

Alfa: Sebastian Wysocki - Mariusz Sajewicz, Grzegorz Kamyk, Jakub Maksymowicz, Bartosz Guzek, Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (46' Kamil Konopacki), Radek Rzun, Dariusz Iwaśków, Kamil Tórz (70' Adam Tomczyk), Jacek Pawlaczek
Wyniki 13 kolejki
A-klasaAlfa Jaromirowice - Żenisz Żenichów 5:1
Sparta Mierków - Chynowianka Zielona Góra 0:2
Budowlani II Lubsko - Zorza Ochla 5:1
Znicz Leśniów Wielki - Energetyk Dychów 0:1
Hamar Górzyn - Czarni Czarnowo 2:0
Relax Grabice - Pogoń Wężyska 5:2
Perła Cybinka - Sparta Łężyca 2:9
Alfa Jaromirowice - Żenisz Żenichów (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 13 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Alfą Jaromirowice, a Spartą Łężyca poprowadzi Maciej Mikulewicz (podkolegium zielonogórsko-nowosolskie). Na liniach asystować mu będą Sławomir Stępień i Wiesław Baranowski.
Strona 1 z 103 1 2 3 4 > >>
Treningi
Poniedziałek 19:00, Środa 20:00 - hala Rolniczak
Przekaż 1%
Licznik
Już za

Inauguracja rundy wiosennej
Mini tabela
      
M Drużyna Pt.
1 Zorza Ochla 36
2 Hamar Górzyn 31
3 Alfa Jaromirowice 29
4 Budowlani II Lubsko 26
5 Chynowianka Zielona Góra 21
6 Sparta Łężyca 20
7 Energetyk Dychów 19
8 Znicz Leśniów Wielki 19
9 Sparta Mierków 19
10 Relax Grabice 13
11 Czarni Czarnowo 11
12 Pogoń Wężyska 8
13 Perła Cybinka 6
14 Żenisz Żenichów 5
Facebook


Wyniki, terminarz
www.90minut.pl
Współpraca