A-klasaZnicz Leśniów Wielki - Rywal Stargard Gubiński 3:1
Pogoń Wężyska - Kruszywo Raduszec Stary 1:1
Zorza Ochla - Żenisz Żenichów 8:0
Czarni Czarnowo - Perła Cybinka 1:3
Drzonkowianka Racula - Relaks Grabice 1:2
Znów na tarczy
MeczePiłkarze Alfy Jaromirowice ponieśli drugą z rzędu porażkę. Tym razem nasz zespół nie sprostał w spotkaniu wyjazdowym Hamarowi Górzyn ulegając 1:2. Żółto-zieloni objęli prowadzenie już w 3 minucie spotkania za sprawą Dariusz Iwaśkowa. W 17 minucie Sebastian Wysocki obronił rzut karny. Gospodarze wyrównali stan spotkania w 30 minucie meczu. Pod koniec pierwszej połowy Dariusz Iwaśków trafił w słupek po strzele z rzutu wolnego. Miejscowi losy spotkania rozstrzygnęli w 80 minucie.

Alfa: Sebastian Wysocki - Marek Ostrowski, Krzysztof Wiśnik, Dawid Iwaśków, Adam Tomczyk, Rafał Adamczak, Sebastian Hausler, Dariusz Iwaśków, Piotr Strach (74' Rafał Tomczyk), Patryk Ostrowski, Jakub Turowski

Hamar Górzyn - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 6 kolejki zielonogórskiej klasy A pomiędzy Hamarem Górzyn, a Alfą Jaromirowice poprowadzi Paweł Urban (Podkolegium Żagań). Na liniach asystować mu będą Maciej Laskowski i Sławomir Parecki.
Lider za silny
MeczeNie doczekali się kibice pierwszego zwycięstwa naszego zespołu przed własną publicznością. Żółto-zieloni musieli uznać wyższość lidera przegrywając 1:4. Honorowe trafienie było autorstwem Rafała Adamczaka.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła (70' Bartosz Guzek), Krzysztof Wiśnik, Dawid Iwaśków, Damian Adamcewicz (52' Kamil Tórz), Rafał Adamczak, Sebastian Hausler, Marek Ostrowski, Rafał Tomczyk, Piotr Strach (46' Patryk Ostrowski), Dariusz Iwaśków
Alfa Jaromirowice - TS Przylep (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 5 kolejki grupy II zielonogórskiej klasy A pomiędzy Alfą Jaromirowice, a TS Przylep poprowadzi Krzysztof Bielecki (Podkolegium Żary). Na liniach asystować mu będą panowie Dawid Kuźmiak i Damian Dworczak.
Derby dla Alfy
Mecze_1W 4 kolejce spotkań nasz zespół wygrał w spotkaniu wyjazdowym z Rywalem Stargard Gubiński 4:3. Wszystkie bramki dla żółto-zielonych zdobył Darek Iwaśków.

Alfa: Patryk Ostrowski - Patryk Przybyła, Krzysztof Wiśnik, Damian Adamcewicz, Dawid Iwaśków (90' Bartosz Guzek), Sebastian Hausler, Rafał Adamczak, Dariusz Iwaśków, Rafał Tomczyk (65' Piotr Strach), Maciej Niżyński (88' Kamil Tórz)
Rywal Stargard Gubiński - Alfa Jaromirowice (obsada sędziowska)
SędziaSpotkanie 4 kolejki grupy II zielonogórskiej klasy A pomiędzy Rywalem Stargard Gubiński, a Alfą Jaromirowice poprowadzi jako sędzia główny Jan Kluczyński (Podkolegium Żagań). Na liniach asystować mu będą Maciej Laskowski i Marcin Grześkowiak.
Kolejna porażka
MeczePo bardzo słabym spotkaniu nasz zespół uległ Sparcie Mierków 1:4. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zdobył Piotr Strach.

Alfa: Sebastian Wysocki - Patryk Przybyła, Krzysztof Wiśnik, Dawid Iwaśków (68' Damian Adamcewicz), Rafał Tomczyk (82' Bartosz Guzek), Rafał Adamczak, Marek Ostrowski (70' Kamil Tórz), Sebastian Hausler, Maciej Niżyński (60' Piotr Strach), Dariusz Iwaśków, Jakub Turowski